PROJEKTAS “INTERNATIONAL VILLAGE“ SLOVAKIJOJE VAKARINĖ VEIKLA: ŠALIES PRISTATYMAS 2016-06-13

Paskelbta: Trečiadienis, 15 birželio 2016

Vakare, po dienos veiklų ir užsiėmimų, visi susirinko konferencijų salėje pristatyti savo šalį. Kiekviename pristatyme buvo paminėta pagrindinė informaciją apie tą šalį: gyventojų skaičius, prezidentas, geografinė padėtis, tradicinės šventės, patiekalai, istorinės asmenybės, žmonės, garsinantys tą šalį. Kiekvieną pristatymą lydėjo tos šalies tradiciniai šokiai arba dainos. Mūsų mokiniai, kaip krepšinio šalies atstovai, pakvietė auditoriją prisijungti dainuojant M. Mikutavičiaus sukurtą krepšinio himną – visi mielai tai darė pritardami plojimais. Vaikai atsakingai repetavo pristatymą, savarankiškai sukūrė skaidres įdėdami daug darbo - mūsų mokiniai tikri šaunuoliai!

Sunday the 8th - Romuva.