Šeštokai pynė „Improvizacijų pynę“

Paskelbta: Penktadienis, 25 spalio 2013

Spalio 24 d. šeštų klasių komandos demonstravo savo žinias ir kūrybinius sugebėjimus pindami improvizacijų pynę. Renginio pradžioje įrodė, kad susirinko patys išradingiausi, patys linksmiausi, patys draugiškiausi: padainavę liaudies dainą „Išėjo tėvelis į mišką“, ją „pavertė“ operos fragmentu, rimavo repo stiliumi... Smagia nuotaika atliko ir kitas užduotis. Minė mįsles, prisiminė liaudiškus palyginimus, frazeologizmus, o išsitrauktąją patarlę inscenizavo, panaudodami paslaptingoje dėžėje rastą daiktą.
Neprailgo laikas ir renginio svečiams. Skyriaus vedėja Irena Akmenskienė, lituanistės Milda Viltrakienė ir Gitana Kovaliovienė, 6d klasės auklėtoja Regina Bramanienė ir jaunosios žurnalistės buvo „patikrintos“ minklėmis. Kol buvo skaičiuojami taškai, „Gudruolių“ ir „Šešetukų“ komandos rungėsi dėl specialaus prizo. Viena po kitos skambėjo komandų atliekamos dainos.
Išdalyti apdovanojimai, saldūs prizai. Renginį organizavo Regina Lemežienė, jai padėjo 6d klasės mokinės Milda Petkevičiūtė ir Gabrielė Lukaševičiūtė , gražiausias akimirkas įamžino 6b klasės mokinys Haroldas Vaitiekus.

Saturday the 15th - Romuva.