DALYVAUJAME TARPTAUTINIAME NORDPLUS JUNIOR PROJEKTE “INNOVATIVE, LINGUISTIC AND CULTURAL NORDIC-BALTIC EDUCATIONAL JOURNEY“

Paskelbta: Trečiadienis, 10 spalio 2018

Rugsėjo 30-tą – spalio 7-tą dvidešimt 7a, 7b, 8a klasių mokinių ir dvi anglų kalbos mokytojos Gitana Petrušienė bei Žana Bareikienė išvyksta į Danijos Hjǿrring miesto Hǿjene mokyklą dalyvauti tarptautinių klasių mainų projekto veiklose. „Romuvos" progimnazijos projekto dalyviai jau nuo birželio mėnesio bendrauja su danų projekto dalyviais, pas kuriuos visą savaitę ir gyvens bei mokysis jų mokykloje. Mokiniai iš Danijos balandžio mėnesį atvyks į Lietuvą, gyvens mūsų projekto dalyvių šeimose bei mokysis mūsų mokykloje.
Tarptautinio Nordplus Junior projekto tikslas - susipažinti su Danijos ir Lietuvos šalimis, rasti panašumų bei skirtumų abiejų šalių istorijoje, geografijoje, kalboje ir kultūroje. Projekto savaitės veiklų metu mokiniai pagerins anglų kalbos, IT, istorijos, geografijos ir kultūrines žinias, o taip pat bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Projekto draugai iš Danijos parengė įdomią projekto savaitės veiklų programą. Visi projekto dalyviai nekantriai laukia kelionės lėktuvu, trokšta daug sužinoti apie Daniją, įgyti savarankiškumo ir viliasi, kad viskas pasiseks.

Tarptautinio Nordplus Junior projekto svetainė www.projectromuvahojene.jimdofree.com

Ją galite rasti progimnazijos svetainės kairėje pusėje paspaudę Nordplus Junior logotipą.

Logotipas

Sunday the 7th - Romuva.