Apskritojo stalo diskusija

Paskelbta: Sekmadienis, 10 lapkričio 2013

Lietingą lapkričio septintosios vakarą į ,,Romuvos“ progimnaziją rinkosi mokinių tėveliai. Kartu su mokytojais prie apskrito stalo jie diskutavo visiems labai svarbia tema ,,Sveikos gyvensenos įtaka mokinių mokymosi pasiekimams“.
Mokytojos supažindino tėvelius su mokykloje vykdomais sveikatingumo projektais bei kitomis sveiką gyvenseną skatinančiomis veiklomis. Neseniai ,,Romuvos“ progimnazijoje jau penktą kartą vyko miesto pradinių klasių mokinių konferencija ,,Saugus, aktyvus ir sveikas“. 4a klasės mokinė Neda Miltinytė tėveliams pristatė savo pranešimą. Technologijų mokytoja J.Buzienė pateikė 10 patarimų, kaip sveikai maitintis, pasidalino sveiko maisto receptais. Biologijos mokytoja
S. Puidokienė atliko aštuntokų apklausą. Diskusijos metu tėveliai buvo supažiundinti su apklausos rezultatais. Apklausa parodė, kad mokiniai daug žino apie sveiką gyvenseną, stengiasi šių principų laikytis,bet gal ne visada tai pavyksta. Kūno kultūros mokytoja V.Budrienė akcentavo judėjimo svarbą, pateikė mokslininkų išvadas apie judėjimo įtaką mokymuisi, pamokė tėvelius įvairių pratimų.
Jaukioje aplinkoje, prie arbatos puodelio, tėvai vieningai laikėsi nuomonės, kad labai svarbus yra asmeninis pavyzdys. Vaikas mėgdžioja tėvus, vyresnius brolius ir seseris. Jei šeima propaguoja sveiką gyvenseną, tai ir vaikas elgsis taip pat, o po to tas nuostatas perduos iš kartos į kartą.
Laikas netruko prabėgti. Šilta nuoširdaus bendravimo atmosfera leido pajusti, jog siekiame to paties tikslo – sveiko, laimingo vaiko.

Saturday the 31st - Romuva.