PIRMĄ KARTĄ....

Paskelbta: Penktadienis, 10 gegužės 2019

... teko puiki proga išbandyti diskusiją internetu naudojant Skype platformą. ,,Skype Book Club" – taip vadinosi Estijos moksleivių, Amerikos skaityklos ir mūsų , ,,Romuvos" progimnazijos projektas , kuriam buvo ruošiamasi iš anksto.
8a klasės mokinės Alina, Austė, Greta, Marija ir Izabelė turėjo paruošti trumpą Lietuvos, Šiaulių miesto bei progimnazijos pristatymą. Tokį pat ,,namų darbą" turėjo atlikti ir estai. Abiejų šalių mokiniai dar turėjo perskaityti anglų kalba ištrauką iš L. H. Anderson romano ,,Speak"
(,,Kalbėk'') ir pasiruošti diskutuoti pagal iš anksto pateiktus klausimus.
Diskusija vyko P. Višinskio bibliotekos Amerikos skaitykloje. Remiantis ištraukos medžiaga, nagrinėta šiais laikais labai aktuali patyčių tema. Be to, mokiniai buvo pakviesti išsakyti ir daugiau minčių šia tema, panagrinėti problemos atsiradimo priežastis ir surasti jos sprendimo būdus. Džiugu, kad mūsų mokinės aktyviai išsakė savo mintis ir rėmėsi pavyzdžiais iš kasdienio gyvenimo.
Už puikų pasiruošimą mergaitės buvo apdovanotos Amerikos skaityklos koordinatorės Gabrielės Tarutytės, kurios dėka progimnazijos mokinės turėjo nuostabią galimybę išbandyti mums naują diskusijos formą bei ,,per atstumą" pabendrauti anglų kalba su savo bendraamžiais iš kitos šalies.

Anglų kalbos mokytoja Žana Bareikienė

Friday the 18th - Romuva.