KINGS OLIMPIADOS KOMANDA PASVEIKINO MOKYKLOS BENDRUOMENĘ

Paskelbta: Ketvirtadienis, 19 rugsėjo 2019

Kaip ir kiekvieno KINGS semestro pradžioje, taip ir šį rudenį Tarptautinės olimpiados KINGS komanda lanko pavasario semestro finalų dalyvius aktyviausiose mokyklose Lietuvoje ir jiems įteikia finalistų diplomus, patvirtinančius pasiektą žinių lygį!
KINGS komanda aplankė ir mūsų mokyklą bei sveikino mokinius ir juos ruošusius mokytojus su pavasario semestro pasiekimais ir apdovanojo juos diplomais bei padėkomis!
Didžiuojamės ir sveikiname gabiuosius finalistus:
Adriją Jokubauskaitę, Armandą Dapkutę, Arną Pikūną, Arvilę Klovaitę, Augustę Bajanovaitę, Austėją Kareivaitę, Beną Vaivadą, Dainių Čalnarį, Domą Šorochovą, Gabiją Kisarauskaitę, Gytį Giržadą, Godą Marčenkaitę, Justę Kazakevičiūtę, Kamilę Railaitę, Karolį Pažarauską, Matą Barkų, Miglę Balčiūtę, Nedą Mataitytę, Neringą Tvaronavičiūtę, Rugilę Pribelskytę, Simoną Gurejevą.
Dėkojame aktyviausiems pedagogams, padėjusiems pasiruošti olimpiadoms.
Džiaugiamės mūsų mokyklos mokiniais, dalyvavusiais pavasario semestro KINGS olimpiadose bei mokytojais, paskatinusiais ir padėjusiais savo mokiniams žengti naujų žinių link. Tikimės, jog šį semestrą prie mūsų mokyklos vardo garsinimo KINGS olimpiadose prisijungs dar daugiau gabių ir šaunių mokinių!

SVARBU! Registracija (www.kings.lt/registracija) į KINGS rudens semestro olimpiadas jau prasidėjo ir mokytojo užregistruoti arba patys užsiregistravę mokiniai galės dalyvauti kvalifikaciniame KINGS olimpiados etape rugsėjo 30 – spalio 11 dienomis internetu visiškai NEMOKAMAI!

Lietuvių kalbos mokytoja Jolanta Stulgienė

19

Monday the 1st - Romuva.