ANTROKAI ,,EBRU MENAS – TAPYBA ANT VANDENS" EDUKACIJOJE

Paskelbta: Antradienis, 31 gruodžio 2019

Vieną gruodžio pentadienį 2a klasės mokiniai kartu su mokytoja Laura Palivonienė keliavo į Šiaulių rajono biblioteką. Ten vyko edukacinis užsiėmimas ,,EBRU menas – tapyba ant vandens". Tai buvo dailės ir technologijų pamoka kitoje aplinkoje. Pamoką vedė Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė Roberta Rasikienė.
Edukacinio užsiėmimo vedėja supažindino mokinius su tapybos ant vandens atsiradimo istorija. Vėliau parodė ir paaiškino visą tapymo procesą. Antrokai patys turėjo galimybę išbandyti šią techniką ir susikurti unikalius paveikslus. Be to, mokiniai, kurie nupiešė savo piešinius pasirinkta technika, papildomai galėjo pasigaminti knygų skirtukus bei pasinerti į virtualią realybę. Mokiniai buvo labai patenkinti ir sužavėti užsiėmimo galimybėmis ir organizuotumu.
Ebru menas – puiki priemonė žmonėms, turintiems įvairių fizinių ir emocinių sutrikimų, taip pat vaikams, nes padeda išlieti emocijas, sutelkti dėmesį ir atsipalaiduoti.

Mokytoja L. Palivonienė

Tuesday the 5th - Romuva.