SVARBU BŪSIMŲ PIRMOKŲ IR PENKTOKŲ TĖVAMS

Paskelbta: Trečiadienis, 29 sausio 2020

Prašymai į naujai formuojamas 1 ir 5 klases priimami nuo 2020 m. kovo 2 d. Pirmumo teise į preliminarų priimamųjų sąrašą įtraukiami vaikai (mokiniai), kurie:
1. Gyvena mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje. Asmenys, nurodę mokykloms skirtingus gyvenamosios vietos adresus, mokyklos prašymu turi pateikti gyvenamosios vietos deklaravimo pažymą;
2. Mokosi toje pačioje mokykloje ir ketina tęsti mokymąsi pagal aukštesnę ugdymo programą;
3. Gyvena nuomojamame būste mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje (pateikus nuomos sutarties, įregistruotos Nekilnojamojo turto registre, kopiją).

Asmenys, nurodyti 1-3 punktuose, nepateikę prašymo iki einamųjų metų balandžio 30 d., netenka pirmumo teisės. Jie gali būti priimami vadovaujantis Priėmimo į Šiaulių miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašo 27-28 punktais į laisvas vietas.

Priėmimas į 1 klasę:
1. mokytis į 1 klasę priimami vaikai, kuriems kalendoriniais metais sueina 7 metai;
2. mokytis į 1 klasę vaikai priimami vienais metais anksčiau, kai vaikas tėvų (globėjų) sprendimu buvo ugdomas pagal priešmokyklinio ugdymo programą.
______________________________________________________________________________

Priimant vaiką į mokyklą, turi būti patikrinta jo sveikata Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro nustatyta tvarka ir švietimo įstaigai pateikti šie dokumentai:
• prašymas (už vaiką iki 14 metų pateikia tėvai (globėjai), nuo 14 metų pateikia vaikas, turintis tėvų (rūpintojų) raštišką sutikimą). Prašymų formas galite rasti čia.
• vaiko tapatybę patvirtinantis dokumentas.
Atkreipiame dėmesį, kad kovo 1 d. yra ne darbo diena. Priėmimo į Šiaulių miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašo 2 punkte nurodoma, „jeigu termino ribinė diena yra ne darbo diena, termino pradžios ir pabaigos diena laikoma kita darbo diena po poilsio dienos." Tad dokumentus mokyklai dėl priėmimo į 1 ir 5 klases bus galima pateikti 2020 m. kovo 2 d.

Į 1 ir 5 klases prašymus ir kitus reikalingus dokumentus priima administratorė J. Jarašūnienė (I aukšto fojė), darbo laikas: pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 val. iki 16.30 val., penktadieniais – nuo 8.00 val. iki 16.00 val. Pietų pertrauka 11.00- 11.45. Šiuo darbo laiku bus priimami ir popieriniai, ir elektroniniu parašu pasirašyti priėmimo dokumentaiPrašymai, atsiųsti  iki 7:59 val. nebus registruojami ir svarstomi. Mokykla gautus dokumentus registruos pagal jų pateikimo laiką.

El. parašu pasirašytus dokumentus siųsti į el. paštą Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Elektroniniu parašu pasirašyti dokumentus galite čia.

Sunday the 9th - Romuva.