GRAŽIAUSI ŽODŽIAI LIETUVAI

Paskelbta: Ketvirtadienis, 27 vasario 2020

Vasario 26 d. Šiaulių „Romuvos" progimnazijoje vyko Šiaulių miesto priešmokyklinio ugdymo grupių skaitovų konkurso „Gražiausi žodžiai Lietuvai" II etapas. Į renginį atvyko ugdytiniai, lydimi pedagogų ir tėvelių iš Šiaulių lopšelių - darželių „Voveraitė", „Gintarėlis", „Kūlverstukas", Šiaulių „Sandoros" ir Dainų progimnazijų, „Saulės" pradinės mokyklos, VŠĮ „Smalsieji pabiručiai".
Renginio pradžioje konkurso dalyvius ir svečius pasveikino priešmokyklinio ugdymo grupių mokiniai skambiai sudainuodami dainą „Ten ir aš" bei pradinio ugdymo skyriaus vedėja Edita Puzarienė. Konkursantai padeklamovo devynis poezijos kūrinius, kuriuose atskleidžiamas Lietuvos grožis, meilė ir pagarba savo tėvynei, pasididžiavimas lietuvių tauta, kalba. Kol skaitovų konkurso komisija skaičiavo vertinimo balus, ugdytiniai buvo pakviesti į dirbtuvėles „Geltona, žalia, raudona" – vaikai eksperimentavo su trispalvės spalvomis, iš cukraus gabalėlių statė pilis, lankstė lėktuvėlius.
Ši šventė visiems susirinkusiems priminė, kaip gera būti nuostabios šalies – Lietuvos – piliečiu, kaip gera būti laisviems, turėti galimybę rinktis, atsakyti patiems už savo gyvenimą ir pasirinkimus bei kokia graži, turtinga, unikali mūsų kalba.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Erika Steponaitienė ir Asta Urbonė

Thursday the 21st - Romuva.