ŠIUOLAIKIŠKOS BENDRUOMENĖS VARŽYTUVĖS „MŪSŲ LAISVĖS METAI"

Paskelbta: Pirmadienis, 09 kovo 2020

Artėjantis Lietuvos Nepriklausomybės 30-mečio jubiliejus kovo 5-osios popietę subūrė „Romuvos" progimnazijos bendruomenę į šiuolaikiškas varžytuves „Mūsų Laisvės metai" . Į jas susirinkusius 5-8 klasių mokinius, mokytojus ir tėvelius renginio pradžioje pasveikino progimnazijos direktorė Stanislava Prazauskienė bei muzikiniu kūriniu gitaros studijos „Styga" nariai.
Dalyviams netrūko kūrybiškumo kuriant savo komandų pavadinimus. Tarpusavyje žiniomis galinėjosi „Laisvieji čempionai", „Trisdešimtmečio tauta", „Vaikų valstybė", „Jaunieji piliečiai", „Muzikos sostinė" ir „Pasiklydę istorijoje" .
Į klausimus atsakinėta buvo ne tik naudojantis šiuolaikinėmis išmaniosiomis technologijomis. Galvas komandų nariams teko pasukti parodant savo žinias apie 30 metų Nepriklausomos Lietuvos istorinį, politinį, kultūrinį, sportinį gyvenimą. O čia į pagalbą mokiniams atėjo komandose esantys mokytojai ir tėveliai. Jie juk yra viso trisdešimties metų Lietuvos Nepriklausomybės laikotarpio liudininkai !
Po atkaklios kovos varžytuvių dalyviai renginio pabaigoje džiūgavo, kad visgi nugalėjo mūsų visų žinios ir bendruomeniškumas. Atminimo ženkliukai, kviečiantys švęsti Laisvę, renginyje dalyvavusiems mokiniams, mokytojams, tėveliams ne tik primins apie puikiai drauge praleistą popietę, bet ir apie mūsų tautos vertybę – Laisvę, kurią turime saugoti ir puoselėti.
Varžytuvių iniciatorės – istorijos mokytoja Vitalija Samuilytė ir informacinių technologijų mokytoja Rita Nemanienė – džiaugėsi, jog pasirinkta renginio forma buvo įdomi ne tik mokiniams, bet ir joje dalyvavusiems tėvėliams, mokytojams.
Šios šiuolaikiškos bendruomenės varžytuvės „Mūsų laisvės metai" – tai puikus bendruomeniškumo pavyzdys minint Mokyklų bendruomenių metus.

Wednesday the 30th - Romuva.