KŪRYBIŠKAS IR ŽAISMINGAS VALSTYBINIŲ ŠVENČIŲ PAIMINĖJIMAS SU STEAM VEIKLOMIS

Paskelbta: Ketvirtadienis, 19 kovo 2020

Šiemet švenčiant Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo 30-metį mūsų progimnazijos priešmokyklinukai (PUG-1 ir PUG-2 ) aktyviai dalyvavo eTwinnig projekte „Geltona, žalia, raudona". Šio projekto tikslas – stiprinti vaikų sąmoningumą bei siekti, kad vaikai švęstų Lietuvai reikšmingas datas (Vasario 16 d. ir Kovo 11d.). Taip pat buvo siekiama, kad šios valstybinės šventės būtų švenčiamos kūrybiškai ir žaismingai.
Projektui buvo skirtos keturios savaitės. Per tą laiką vaikai atliko bandymus, tyrinėjimus, eksperimentus naudodami tris Lietuvos vėliavos spalvas: geltoną, žalią, raudoną. Paskutinę savaitę vaikai rinko geriausią grupėje atliktą eksperimentą, o šie buvo patalpinti į parengtą elektoroninę knygą „Geltona, žalia, raudona". Projekte dalyvavo dvidešimt Lietuvos ugdymo įstaigų ir jų pedagogai bei vaikai, kurie su partneriais dalijosi savo atliekamais eksperimentais, bandymais, įvairiausiomis veiklomis su gražiausiomis mūsų širdžiai spalvomis – GELTONA, ŽALIA, RAUDONA.
Į projekto veiklas aktyviai buvo įtraukti ir ugdytinių tėveliai. Jie turėjo fiksuoti netradicines trispalves savo aplinkoje. Labai džiaugiamės aktyviu tėvelių įsitraukimu ir bendradarbiavimu. Dalinamės projekto akimirkomis su jumis.

Priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė Asta Urbonė

Tuesday the 5th - Romuva.