INFORMACIJA APIE UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMĄ NUO 2021 M. SAUSIO 4 D.

Paskelbta: Ketvirtadienis, 31 gruodžio 2020

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimais ir Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu:

  • nuo sausio 4 d. (pirmadienio) priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų ugdymas organizuojamas progimnazijoje kasdienio ugdymo organizavimo forma. Švietimo įstaigų lankomumui miesto lygmeniu pasiekus 50 proc., vaikų, ugdymas organizuojamas įstaigose tik tais atvejais, kai tėvai (įtėviai, globėjai) yra specializuotų tarnybų darbuotojai (medicinos sektoriaus darbuotojai, policijos pareigūnai, kariai, ugniagesiai) arba yra pateikę darbdavio pažymą dėl būtinumo darbo funkcijas (darbus) atlikti darbo vietoje.
  • nuo sausio 4 d. (pirmadienio) pradinių klasių mokinių nuotolinis ugdymas, priežiūra ir maitinimas organizuojamas progimnazijoje tuomet, kai tėvai (įtėviai, globėjai) yra specializuotų tarnybų darbuotojai (medicinos sektoriaus darbuotojai, policijos pareigūnai, kariai, ugniagesiai) arba yra pateikę darbdavio pažymą dėl būtinumo darbo funkcijas (darbus) atlikti darbo vietoje ir negali užtikrinti vaikų priežiūros namuose. Pamokos bus organizuojamas nuotoliniu būdu pagal progimnazijos direktoriaus įsakymu patvirtintą nuotolinio ugdymo(si) tvarką, pagal 2020-2021 m. m. pamokų tvarkaraštį ir pamokų laiką.
  • nuo sausio 6 d. (trečiadienio) 5–8 klasių mokiniams ugdymo procesas bus organizuojamas nuotoliniu būdu pagal progimnazijos direktoriaus įsakymu patvirtintą nuotolinio ugdymo(si) tvarką, pagal 2020-2021 m. m. 5-8 klasių pamokų tvarkaraštį ir pamokų laiką.

Dėl techninių klausimų galima kreiptis el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; programinės įrangos klausimais ar dėl prisijungimo prie TAMO dienyno galima kreiptis el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
Iškilus klausimams dėl priešmokyklinio ugdymo grupių ir 1-4 klasių mokinių ugdymo organizavimo, rašykite į TAMO dienyną pradinio ugdymo skyriaus vedėjai Editai Puzarienei, o dėl 5-8 klasių mokinių nuotolinio mokymo(si) organizavimo, rašykite į TAMO dienyną pagrindinio ugdymo skyriaus vedėjai Irenai Akmenskienei.
Progimnazijos administracija

Monday the 18th - Romuva.