TEATRO IR IMPROVIZACIJŲ DIENA

Paskelbta: Antradienis, 30 kovo 2021

Į nuotolinį užsiėmimą su „Teatriuko" aktoriais jungėsi 6b ir 6d klasės mokiniai. O aktoriai linksmino žiūrovus, improvizuodami pasakojo apie teatrą, kaip
atskirą meno rūšį. Teatras – mūsų gyvenimo atspindys, ir tą puikiausiai įrodė susitikimo vedėjai liepdami kasdien patyrinėti save veidrodyje, nes veidas geriausiai atspindi mūsų nuotaiką, sėkmes ir nesėkmes, o jei savo patirtis perkeli į sceną, gimsta spektaklis. Geras aktorius, sakė, savyje sutalpina daug profesijų: filosofo, akrobato, jau nekalbant apie tai, kokį personažą įkūnija. Svarbu gerai paruošti savo kūną – tada būsi pasirengęs lipti į sceną ar atsakinėti prieš klasę. Vaikai darė teatro mankštą, kalbos pratimus, lipdė, minkė savo veido mimikas, mokėsi suvaidinti įsimylėjėlį ir apalpti iš meilės, atskirti savo kūno dalis, nes scenoje improvizuoja visas aktoriaus kūnas. Mokiniai gavo namų darbų: sužinoti profesijų, susijusių su teatru, paaiškinti posakį ,,Kaliošus teatre reikia palikti už durų" bei „protingose knygose" pasiskaityti apie pirmąjį spektaklį lietuvių kalba ir susirasti atsakymą, kas atsitiko jo aktoriams.
Susitikimo pabaigoje aktoriai atsakė į vaikų klausimus ir linkėjo svajoti apie tokią profesiją, kuri geriausiai atskleistų ir atspindėtų tave. Ir patarė nebesirinkti suflerio specialybės, nes tai jau išnykusi profesija... Mokiniai savo žinias įtvirtino Kahoot žaidimuose.

Klasių vadovės Jovita Rubienė ir Monika Gaurilčikienė

Saturday the 10th - Romuva.