ĮVYKDYTAS E-TWINNING PROJEKTAS „SHARING AND GROWING UP TOGETHER"

Paskelbta: Penktadienis, 17 rugsėjo 2021

2020 m. rugsėjo mėn. buvo pradėtas vykdyti eTwinning tarptautinis projektas „Sharing and Growing Up Together". Jame dalyvavo dabartiniai 8a klasės mokiniai (tuo metu buvę 7a kl.) ir anglų k. mokytoja Indrė Gailienė. Projekte taip pat dalyvavo mokiniai ir mokytojai iš Turkijos bei Portugalijos.

Pagrindinis projekto tikslas – bendradarbiaujant skirtingų šalių dalyviams sukurti tarpkultūrinę, elektroninę knygą „Sharing and Growing up Together", kurioje kiekvienas projekto dalyvis galėtų pasidalinti projekto metu įgyta patirtimi, nuveiktomis veiklomis.

Projekto uždaviniai – bendrauti ir bendradarbiauti anglų kalba su skirtingų Europos šalių mokiniais, susirasti naujų draugų, vystyti tarptautinius komunikacinius bei socialinius įgūdžius. Skatinti mokinių skaitmeninį raštingumą, dalintis skirtingų kultūrų patirtimis, papročiais bei tradicijomis.

Visus metus vykdytas projektas pareikalavo nemažai darbo, kūrybiškumo ir pateikė naujų iššūkių, kuriuos projekto dalyviai puikiai įveikė. Projekto metu buvo sukurta interaktyvi veiklų knyga, kurią galite peržiūrėti šiuo adresu: https://read.bookcreator.com/HoEr4cBiCVhOa21pb3pMzaIG8cQ2/kEtQ8mJOTEqwhqQCOmRgbw

Projektas buvo ne tik sėkmingai įgyvendintas, bet ir laimėjo eTwinning kokybės ženklelį. Džiaugiamės 8a kl. mokiniais bei visais projekto dalyviais už aktyvų bei sėkmingą dalyvavimą projekte.

Anglų k. mokytoja Indrė Gailienė

Wednesday the 20th - Romuva.