STARTAVO STEAM JUNIOR PROGRAMA „KELIONĖ PO MATŲ IR MATAVIMO PRIETAISŲ PASAULĮ"

Paskelbta: Antradienis, 26 spalio 2021

2021 spalio mėnesį „Romuvos" progimnazijos mokytojos Daiva Lukšienė ir Jolanta Zemleckienė pakvietė Šiaulių „Saulės" pradinės mokyklos ketvirtokus dalyvauti STEAM JUNIOR programos „Kelionė po matų ir matavimo prietaisų pasaulį" užsiėmimus. Programos uždaviniai: plėtoti mokykloje įgytas dalykines kompetencijas; racionaliai atskleisti atskirų mokomųjų dalykų dermę ir skatinti kūrybiškumą bei techninę kūrybą; stiprinti socialines kompetencijas - bendradarbiavimą, komunikavimą, verslumą.
Jau įvyko pirmasis užsiėmimas – „Matų ir skaičių atsiradimo istorija". Jo metu mokiniai susipažino su skaičių atsiradimo istorija pasaulyje ir Lietuvoje. Išsiaiškino lietuviškų skaitvardžių kilmę, išmoko arabiškus skaičius „koduoti" romėniškais skaitmenimis, rungtyniavo atlikdami užduotis Socrative.com programėlėje.
Ketvirtokai noriai taikė turimas ir įgytas žinias dalykines žinias, įgijo praktinės patirties naudodami Socrative.com programėlę, pagilino asmenines, socialines ir komunikavimo kompetencijas.
Užsiėmimas sudomino mokinius, jie laukia būsimų susitikimų, kai galės linksmai leisti laiką, susipažinti, naudoti ir tyrinėti įvairius matavimo prietaisus, praktiškai matuoti ir vaizduoti supančią aplinką.

Mokytoja Jolanta Zemleckienė

Sunday the 3rd - Romuva.