ETWINNING PROJEKTAS „ENGLISH MASTERS" ANGLŲ KALBAI TOBULINTI

Paskelbta: Penktadienis, 12 lapkričio 2021

Šiais mokslo metais 11 mokinių komanda kartu su anglų k. mokytoja Lina Kizliene prisijungė prie eTwinning projektinės veiklos. Didžioji dalis mokinių pasirinko eTwinning veiklą, kaip savo ilgalaikį projektą ir pristatys jį gegužės mėn. vyksiančioje integruotų projektų dienoje, o trys mokiniai prisijungė prie projekto savanoriškai, nes per įvairias projekto metu vykdomas veiklas nori tobulėti ir mokytis anglų kalbos.
eTwinning –tai bendruomenė Europos mokykloms. Šioje platformoje švietimo darbuotojai, dirbantys vienoje iš Europos šalių bendradarbiauja, bendrauja, kuria projektus, dalinasi gerąja patirtimi, jaučiasi ir yra įdomios, besimokančios, tobulėjančios Europos dalimi.
Mūsų pasirinktas projektas „ English Masters" tęsis visus mokslo metus. Jame dalyvauja net 21 partnerė mokykla iš įvairiausių Europos kampelių : Turkijos, Albanijos, Bulgarijos, Gruzijos, Ispanijos, Italijos, Jordanijos, Lenkijos, Moldovos Respublikos, Portugalijos, Prancūzijos, Rumunijos, Slovakijos, Slovėnijos, Tuniso, Čekijos Respublikos ir žinoma mes- iš Lietuvos. Projekto vadovė yra anglų kalbos mokytoja iš Turkijos Gülhun Özmen. Esame susiplanavę daugybę smagių veiklų ir susitikimų. Spalio, lapkričio mėnesiais jau buvome virtualiai susitikę du kartus. Susitikimų metu buvo pristatytas projektas, aptarti tikslai, numatyti lūkesčiai, suplanuotos veiklos, atsiskaitymo datos ir pasiskirstyta į tarptautines komandas. Kiekvieną komandą sudaro 15 mokinių grupė ir mokytojas ( "team leader") iš įvairiausių šalių. Taip pat jau diskutavome apie projekto metu itin aktualius dalykus : atsakingą elgesį pandemijos metu, autorių teisių gerbimą ir saugų darbą internete, melagienas. Šiomis temomis sukūrėme 3 plakatus. Beto, kiekvienas dalyvis ruošiasi dalyvauti projekto logotipo konkurse- kuria ženklą ir šūkį, kuris atspindės mūsų projektą "English Masters". Vėliau vykdysime ir kitas veiklas-kursime prisistatymus, pasakosime apie savo šalį, miestą, mokyklą, parodysime kokia yra kasdienė mūsų rutina, kokie pomėgiai, hobiai, susipažinsime su šventėmis, žaidimais ir tradicijomis įvairiose Europos šalyse bei daug kitų užsiėmimų apie kuriuos mes būtinai Jus informuosime.
Anglų k. mokytoja Lina Kizlienė

Sunday the 3rd - Romuva.