„IŠMANIEJI GAMTUKAI“ PROGRAMUOJA

Paskelbta: Antradienis, 21 gruodžio 2021

"Bee-Bot" robotas, tai visame pasaulyje populiari ugdymo priemonė. Šis spalvingas, lengvai valdomas ir draugiškas mažasis robotukas yra puiki priemonė mokytis iššifravimo bei problemų sprendimo, programavimo pradmenų.
Nors šiuo metų laiku bitutės miega, bet ,,Išmaniųjų gamtukų" būrelyje vaikai statė bitutėms namelius iš LEGO konstruktorių ir kodavo kelią joms grįžti į pastatytus namus. Mokiniai turėjo teisingai užrašyti bitutės kelio kodą, o jei buvo klydimų, radę klaidas jas ištaisytis. Vaikams užduotis labai patiko, nes, pasirodo, nėra taip lengva rasti kelią į namus!
Be jokios abejonės, vaikus sužavėjo tai, kad mokytis su Bee-Bot yra neįtikėtinai smagu! Valdydami bitutę-robotą mokiniai supranta, kad jį galima užprogramuoti ir prietaisas paklūsta komandai. Ši veikla lavina erdvinį mąstymą sudarant nuoseklias veiksmų sekas, geba savarankiškai jas įrašyti į programuojamą įrenginį, logiškai paaiškina savo spredimą. Pastebėjus klaidą sekoje atkakliai stengiasi ją pašalinti, drąsiai kreipiasi patarimo į draugus ar mokytoją.
Mokiniai šiomis ir kitomis savo STEAM veiklomis ir idėjomis dalinosi tarptautiniuose eTwining projektuose ,,Linksmasis programuotojas" bei ,,E-kids Learn Together".

Mokytoja Laura

Sunday the 3rd - Romuva.